O nas

Poznaj nas: stomatolog – Kraków

Artdentina to centrum stomatologiczne zlokalizowane w samym centrum Zabłocia. Udało nam się stworzyć miłe i bezpiecznie miejsce, w którym zadbasz o swój uśmiech kompleksowo. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalną pomoc stomatologa czy ortodonty.

Każdy nasz dentysta jest lekarzem posiadającym wiedzę oraz kompetencje do prowadzenia leczenia stomatologicznego. Stale uczestniczymy w kursach krajowych oraz zagranicznych, aby nowoczesne technologie i metody wprowadzać do naszego gabinetu.

Co nas wyróżnia?

Zdajemy sobie sprawę, że pacjenci oczekują od stomatologa nie tylko skutecznego leczenia, ale również odpowiedniego podejścia.

Mamy świadomość, że wizyta u dentysty często wiąże się ze stresem i nie zawsze kojarzy się pozytywnie. Podchodząc do pacjenta indywidualnie, staramy się „odczarować” stereotypy. Dbamy o przyjemną atmosferę – tak, aby każdy czuł się komfortowo.

Sporo czasu poświęcamy na dobrą diagnozę, bo między innymi w prawidłowym rozpoznaniu leży sukces leczenia stomatologicznego. Przedstawiamy też dokładny plan leczenia, aby pacjent wiedział, jak będziemy działać i jak długo potrwa ten proces. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z ogromną starannością – niezależnie od tego, czy jest to stomatologia zachowawcza, usuwanie ósemek czy endodoncja mikroskopowa.

Nasz zespół

Karolina Leszcz-Maciejewska

lek. stom.

Na Śląskiej Akademii Medycznej w 2004 roku uzyskała tytuł lekarza stomatologa. Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym klinikę Artdentina. Zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i pacjentów dorosłych. Od 10 lat swoje kwalifikacje zawodowe podnosi w dużych ośrodkach stomatologicznych. Największą satysfakcję sprawia jej rozwiązywanie trudnych problemów w leczeniu kanałowym. Cechuje ją dobry kontakt z pacjentem.

Karolina Leszcz-Maciejewska - ZnanyLekarz.pl

Agnieszka Bogusławska-Miśkiewicz

lek. stom.

Tytuł lekarza stomatologa uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym oraz pasjonuje ją chirurgia stomatologiczna. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Jest osobą bardzo dokładną i precyzyjna w swoim specjalności.

Beata Pieniążek

lek. dent.

Studia stomatologiczne ukończyła na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się głównie w stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.Wszystkie zabiegi wykonuje z najwyższą starannością, dbając o to aby wizyta minęła bezboleśnie i w miłej atmosferze.

Klaudia Chudyba

lek. stom.

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego w Krakowie. Tytuł specjalisty uzyskała w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.Swoje doświadczenie zawodowe doskonali biorąc udział w kursach i szkoleniach.Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Pani doktor zajmuje się leczeniem bardzo ciężkich przypadków chirurgicznych.

Maria Mierzwińska-Nowakowska

lek. dent.

Ukończyła studia w roku 2006 w Krakowie w Collegium Medicum UJ. Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji i protetyki. Niezwykle empatyczna oraz sympatyczna z łatwością nawiązuje dobre relacje z pacjentami.

Aleksandra Januszczak

lek. dent.

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczy w szkoleniach o randze krajowej i międzynarodowej stale podnosząc swoje kwalifikacje. Na co dzień pasjonatka stomatologii estetycznej, leczenia kanałowego, protetyki oraz pracy pod mikroskopem, dlatego szczególną role przywiązuje do nowoczesnych metod leczenia opartych na światowych standardach i jakości świadczonych usług, a zabiegi przeprowadza zawsze z należytą precyzją i delikatnością. Do każdego pacjenta podchodzi z pełnym zaangażowaniem biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby. Jej priorytetem jest estetyka dokładność i bezbolesność wykonywanych procedur oraz komfort pacjenta i bezstresowa atmosfera. Największą nagrodą jest dla niej zadowolenie i uśmiech pacjenta. Prywatnie uwielbia jazdę na nartach, taniec, tenis i podróże.

Izabella Tomera-Niekowal

lek. stom.

Absolwentka Collegium Medycznego w Krakowie.Tytuł specjalisty uzyskała w dziedzinie periodontologii.Cały czas uczestniczy w kursach i kongresach krajowych i zagranicznych.Przeprowadza wszystkie zabiegi w zakresie periodontologii jak i mikrochirurgii. Pani Doktor to bardzo życzliwa i kompetentna osoba.

Katarzyna Szypulska

lek. dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na co dzień zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz stomatologią zachowawczą. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, chcąc leczyć zgodnie z najnowszymi standardami współczesnej stomatologii. Swoje zabiegi wykonuje bez pośpiechu, z należytą starannością i delikatnością. Ma w sobie dużo empatii i pozytywnego podejścia do ludzi.

Justyna Granat

higienistka dyplomowana

Dyplomowana higienistka i asystentka,w 2013 ukończyła naukę w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Krakowie na kierunku Asystentka, a następnie Higienistka Stomatologiczna. Wykonuje zabiegi profilaktyczno – higieniczne takie jak skaling , piaskowanie, wybielanie, lakowanie, lakierowanie oraz instruktaż higieny. Na swoim koncie posiada liczne kursy stomatologiczne. Czas wolny uwielbia spędzać w gronie najbliższych, a najwięcej przyjemności sprawia jej taniec oraz górskie wędrówki. Jak zresztą na rodowitą góralkę przystało.

Anna Gałek

asystentka stomatologiczna

Tytuł Asystentki Stomatologicznej uzyskała w 2009 roku w Szkole policealnej w Krakowie. Duże zaangażowanie i perfekcja to jej wrodzone cechy. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentów. Jej hobby jest medycyna estetyczna. Jest też wielką wielbicielką kultury i kuchni włoskiej, a także tańca towarzyskiego. Spędziwszy sporo czasu w Itali przywiozła nam stamtąd oryginalny słoneczny uśmiech.

Paulina Homoncik

asystentka stomatologiczna

W 2013 roku została absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej TEB Edukacja w Krakowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Ukończyła również  kurs piaskowania i skalingu. Zawód asystentki stomatologicznej wybrała świadomie, lubi swoją profesję a największą radość dają jej zadowoleni i szczęśliwi Pacjenci, którzy z uśmiechem opuszczają gabinet. Doświadczenie zdobyte jako rodzic wykorzystuje również w życiu zawodowym, angażując się w edukacje stomatologiczną najmłodszych. W ludziach najbardziej ceni sobie szczerość i lojalność. Wolny czas spędza bardzo aktywnie z mężem i synkiem – latem organizując górskie wędrówki, a zimą jeżdżąc na łyżwach. Uwielbia gotować dla najbliższych – najczęściej potrawy kuchni polskiej.

Interesują Cię zabiegi z zakresu implantologii? A może chcesz wykorzystać możliwości stomatologii estetycznej? Już teraz umów się na wizytę – chociaż naszą lokalizacją jest Zabłocie, serdecznie zapraszamy pacjentów z całego Krakowa.